FETTULLAH GÜLEN CANLI BOMBASI PATLADI

1660 Views

Senelerdir için için tüm devleti ele geçirmeye çalışan  emperyalist güçler, cahil halkı en kolay ele geçirebilecekleri dini kullanarak ilk hedeflerinde başarıya ulaşmış ve  elini sallasan  en az beş altı fetocuya değecek bir ordu kurmuşlar….

Bu cemaat piramidinin tepesi tabiki hedefi doğrultusunda ilerlese de  alta doğru  maslov ihtiyaçlar hiyerarşisinde  olduğu gibi çoğalarak büyüyor. Fizyolojik ihtiyaçlar,güvenlik ihtiyacı,aidiyet ve sevgi ihtiyacı, değer ihtiyacı (dünyevi değerler, para,ün, mevki)

Kendisini gerçekleştirememiş her insan bu ihtiyaçlarını tatmin eden birilerinin kölesi oluyor ve ilah olarak o piramidin tepesine tapıyor.  Tekamül etmiş, aklı ile vicdanını dengeleyerek olayları idrak eden, karar veren bir kişinin ilahı ise şah damarından yakın olarak kendi içindedir ve böyle bir oluşumun  ne kölesi olur ne efendisi

İnsanları köle yaparak her türlü kullanan emperyalistleri şu ana kadar bozguna uğratmış tek lider  MUSTAFA KEMAL ATATÜRK tür. Anadolu insanının  BİR olabilme ruhunu da arkasına alarak  bu oyunu  bozmuş ve onların bitmez tükenmez hırs ve kibirlerine bir de kin duygusunu  katmıştır.

Tüm dünyada tireşen bu kötü frekanslar  daha üst boyuta çıkamamış frekansları  (kısaca emperyalist güçler, cahilleri diyelim)  değişik görünümlerle ele geçirmektedir. Amaçları tüm dünyayı ele geçirmek ve köleleştirmektir. Buna en uygun afyon ise dindir.  Dinin ne olup ne olmadığını idrak edemeyenler, “Allahtan başka ilah yoktur” dan tutun  en basitinden   “aklını işletmeyenlerin üzerine pislik yağacaktır” a kadar  bu olayları bence çok açık seçik yazan kuranı bile 100 lerce kere hatmederek sevap kazanacağına  inandırılarak  değişik bir hipnoza sokulmuşlardır. Artık onların gözleri kör edilmiştir ne desek ,ne yapsak işitmemekte ve görmemektedirler.

Kolay oy peşinde olan siyasetçilerimiz ise tüm bu pisliklerden bizi arındıran ATATÜRK İLKELERİNİ  bir bir yıkarak  emperyalistlerin emrinde ilerlemiş ve kendi kin ve öfkeleriyle bir uyutulmuşlar, ordusunu  senelerce el altından beslemiş ve büyütmüşlerdir. Bunların başlarınada  kimi mevki, kimi para, kimi kendini değerli hissetme kompleksinde olan  abiler, ablalar yerleştirerek  sürüyü güdmeye başlamış ve  güzel ülkemizi bu günlere taşımışlardır.

Şimdi aldatıldığını düşünen  tüm siyasetçiler korku içindedir ama kendi nefslerine yenilerek halka büyük zulüm yaptıklarının bilmemki idrakindemidirler?

Acilen yapılacak  ilk iş ATATÜRK İLKELERİNE dönmek  bütün tekke ve zaviyeleri kapatarak, daha önce kendi elleriyle yok ettikleri , çağdaş medeniyet seviyesine bizi çıkararak köle olmaktan kurtaracak  eğitim ocaklarını, adaleti yansıtan  yargıyı,yasaları ve yurdumuzu koruyacak şanlı ordumuzu yeniden canlandırmaktır.

Ne yazık ki bir ülkeyi ülke yapan ayağa kaldıran köle olmaktan kurtaran bu kurumlar  kendi siyasetçilerimiz tarafından yıkılmış ve mahvedilmiştir .

Ülkedeki bir yerlere gelmek isteyen kifayetsiz kömpleksli kişileri siyasette oraya buraya yerleştirmeyi bırakıp liyakat sistemine göre  halka inecek değil , halkı yukarıya çekecek kişileri ise seçmemiz ve halka hizmete hazır hale getirmemiz gerekmektedir.

Yani temiz insanların “siyasete bulaşmayalım”  korkusunu yaratacak pisliklerden  siyasetimizi temizlememiz gerekmektedir.

 

SEVGİYLE KALIN COŞKUYLA YAŞAYIN…

 

BİHİN EDİGE