Orospu

4015 Views

Kelime anlamı “Para karşılığı erkeklerin cinsel zevklerine hizmet eden kadın fahişe.”

Zurnanın zırt dediği yer burası kardeşim. Bedenin iki efendisi kadın ve erkek diyoruz. Erkeğin cinsel zevk alma hakkı var. Bunun için parayla servis veren kadınlar olacak. Peki kadının cinsel zevkinden ne haber?Buna parayla hizmet veren erkek var mı? Var ama çok dile getirilmiyor ve de küfür aracı olarak kullanılmıyor.

Kadın ve erkek gelişme çağında oldukça önemli olan cinselliği tanırken erkeğe hoş görü hatta destek, gelişmekte olan kıza tu kaka. E ne olacak. Erkek orospulardan öğrenecek. Yok ya. Bu çarpıklığa bir son verilmedikçe nice  Güldünya’lar nice Özgecan’lar  öldürülür. Çünkü kadınlara,  ya namussuz orospu ya da namuslu hizmetçi rolü biçilmiş. Yani ya evinin hizmetçisi ya da seks kölesi olacaksın. Var mı böyle bir sapıklık. Sonuç….. Dünyanın hali. Sadece kadınlar değil erkekler de yani insanlık acı içinde kıvranıyor.

Suçun en büyüğü ailelerde. Çocuk yetiştirirken erkek çocuk ile kız çocuğu farklı eğitiliyor. Kız çocuğa ev işi  öğretilirken erkek çocuk hizmet edilmesi gereken bir insan edasıyla yetiştiriliyor. Hele karşı cins ile ilişki.

Kız çocuk erkek sinekten bile korunarak NAMUSSUZ  olma korkusuyla bastırılıyor. Namusun şeref , haysiyet olduğu. Dürüst insan olmakla, sözünün eri, güvenilir kişi olmakla ilgili değil de sanki erkeklerle gönül eylendiren kadın veya kız olmakla ilgili olduğu o yeni yetişmekte olan kız ve erkek çocuğun beynine bir inanç kalıbı olarak yerleştiriliyor.

Erkek çocuk ise henüz kızlara bakacak halde değilken bile ,  anne ve babası tarafından neredeyse zorla kızlara karşı ilgisi  körükleniyor.  Erkek çocuğu ile ilgili bu konuda konuşma bir böbürlenme konusu oluyor. Yani erkek olmanın birinci özelliği çocuğun cinsel organı. Hatta sünnet düğünü yapılarak  çocuğa ERKEKLİK  sıfatı da veriliyor. Peki kız çocuk . Onun cinsel organı ki onun da zevk aldığı hatta erkeğe göre çok daha fazla  “çoklu orgazm” olabildiği organı hiç böyle erkeğinki gibi bahsedilmiyor. Hatta konuşulması bile ayıp olarak görülüyor.

Peki kız çocuk ilk defa regl olduğunda  neden düğün yapılmıyor. Kız çocuk artık insan dünyaya getirebilecek bir kadın sıfatına o gün Allah tarafından erdiriliyor. Kendi kendine kestirilen pipinin ucundan çok daha önemli çok daha kutsal bir durum. Nerede düğün? Nerede hediyeler?.

Kadının cinsel zevkinden hiç bahsedilmiyor, erkeğinki gırla ortalıkta laf ebeliği. Çoğu kompleksten kaynaklanan atıp tutmalar.  Tüm bunlar, ortaçağdan başlayan ataerkillik ile süre gelen kadının bastırılması ve kadının cinsel zevkinden bahsedilmesinin kötü bir şey olduğu inancının yerleştirilmesinin tek sebebi ERKEKLERİN İKTİDARSIZLIK KORKUSU.  Çünkü  her erkeğin kadını tatmin edebilme yetisi yoktur. Bu erkek için çaba ister.  Ve erkek bunu becerememekten çok korkmuştur. En büyük korkusu başka erkeğin  bu konuda daha başarılı olmasıdır ve bu kompleksini,  ortaçağdan beri çok değişik inanç kalıpları icad ederek , kadını bastırarak  yenmeye çalışmaktadır. Fakat artık kadın da erkek de bu inanç kalıplarını beyinlerine öyle bir yerleştirmişlerdir ki birbirini seven , birbirinden hoşlanan kadın ve erkek arasında yaşanacak o güzel seks hayatı bir kabusa dönmüştür. Tecavüzler, namus cinayetleri, şiddet almış başını gitmektedir.

Orospu diye onun bunun annesine, karısına küfreden erkek. Cinsel fantazin için sen para karşılığı bu kadınla yatıyorsan sen nesin? O neyse sen de osun.

Eğer bir erkek  çocuğun normal olarak ne kadar cinselliği tanıma hakkı varsa bir kız çocuğunda aynı şekilde hakkı var. Bırakın bu çocuklar bu deneyimleri birbiriyle yaşayarak öğrensinler kocaman fahişelerle sapıkça ilişkiler kurarak değil.

Ne zaman cinsellik, kadın erkek ayırımı yapılmaksızın sevginin doruk noktası olarak yaşanmaya başlar ve ağızlarda küfür olarak dolaşmassa işte o gün tecavüzler, şiddet ve bu konuyla ilgili ölümler biter.

Sevgiyle kalın coşkuyla yaşayın…

BİHİN EDİGE.